uçak bileti

Gündemde çok fazlasıyla yer edinen ve bitimi merakla beklenen 3. Havalimanı hakkında merak ettiğiniz tüm haberleri en net ayrıntılarıyla bulabileceğiniz sitemizde, çalışmaları, proje detayları, inşaat durumu ve diğer tüm detaylarıyla ilgili haberlere ulaşabilirsiniz. 2013 yılından bu yana konuşulan ve tamamlanması 2018 yılının ilk çeyrek ayı olarak belirlenen havalimanı, Türkiye adına büyük bir yatırım olacak. Atatürk Havalimanı’nın taşıma yetersizliğinden yola çıkılarak projesi başlatılan havalimanı, çok tartışmalı gündemi ile ihaleye sunularak neticelendirildi. Bunun akabinde 3.Havalimanı haberleri de birbiri ardına gelmeye başladı. Farklı haber kaynaklarında değişik yorumlara neden olan havaalanı, siyasilerin de gündeminden düşmeyen konulardan biri oldu. Gerek adı, gerekse de gerekli olup olmadığıyla ilgili birçok söylenti ve dedikoduları gölgesinde bırakarak “Yeniköy” ile “Akpınar” köyleri arasında yer alan arazi üzerinde nihayet temeli atılarak çalışmalar başlatıldı.

Her geçen gün hakkındaki söylentilerin de arttığı havalimanı, tüm aksamalar ve yaşanan siyasi sorunlara rağmen, herhangi bir sekteye uğratılmadan tam hız ilerlemeye devam ediyor. 3. Havalimanı haberleri arasında yer alan çalışmalar, inşaat durumu ve 2017 yılında bitirilmesi beklenen 1. Etap ile ilgili tüm detayları en gerçek ve en sağlam kaynaklardan araştırarak sizlere sunuyoruz. Hangi alanda kaç kişinin çalıştığı, inşaatının şuan ki aşaması ve daha aklınıza gelebilecek tüm detaylarla ilgili en çarpıcı bilgileri sitemizden sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

3.havalimanı haberleri arasında bir de en çok konuşulan bir diğer konudan da söz etmeden geçmemek gerekiyor. Havalimanı çevresi, normalde değeri çok yüksek olmayan yerlerdi. Ancak proje ile kaderi değişen çevre, bu aralar yaklaşılmayacak fiyatlara sahip. Peki, bunca fiyat artışından sonra yeni destinasyonlar ne şekilde olacak? Kendi tahminimce; yeni oteller, çevresinde yeni iş alanları, çalışma koşullarında iyileştirmeler ve çevre halkının kaderi tamamen değişecek. Sadece ulaşım adına değil, halkın ekonomik dünyası adına da oldukça etkili olacağını söylemek gerekiyor. Tüm bunlar ve daha fazlası hakkında sizlere en kapsamlı şekilde bilgi sunduğumuz sitemizi sürekli ziyaret ederek 3.Havalimanı haberleri ile ilgili yaşanan tüm ayrıntıları gelişmeleriyle birlikte öğrenebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3.Havalimanı Haberleri | tr uçak bileti