uçak bileti

Her anlamda İstanbul ve Türkiye’ye kazandıran bir proje olarak söz edilebilecek 3. Havalimanı projesi, iş sahasında da yine yüzleri güldürüyor. Her alandan personelin alındığı çalışmalar sayesinde, büyük oranda işsizlik sıkıntısı da son buldu. Özellikle inşaat ve hafriyat alanında büyük işlerin çıktığı projede, şuan itibariyle, 898 beyaz yaka ve 8 bin 468 mavi yaka ile toplamda 9 bin 366 personel çalışıyor. Bu rakamın ihtiyaca göre artması, iş arayanlar için de umut kapısı olmaya devam ediyor. İnternet sitelerinde, gazete ve iş ilanları ile ilgilenen alanlarda da çok fazlasıyla 3. Havalimanı iş ilanları ile ilgili detayları görebiliyoruz.

Turizm, seyahat ve inşaat alanı başta olmak üzere, akla gelebilecek her alanda usta ve vasıfsız elemanların arandığı proje kapsamında, çok sayıda iş bekleyen vatandaş ekmek kapısını aralamış oldu. Yaşanan 5 aylık siyasi belirsizlik yüzünden farklı dedikodular birbiri ardına gelse de aslında çalışma temposunda herhangi bir sorun olmadığını kolaylıkla ifade edebiliriz. Tüm bunlar yaşanırken sarı sayfalarda 3. Havalimanı iş ilanları hakkında detaylarla karşılaşmak, zaten kendi başına ortaya atılan iddiaların asılsız olduğunu en net şekilde gösteriyor.

Yeni İstanbul Havalimanı iş ilanlarında maaşlar da çalışma şekline ve alanına göre değişiyor. Başında da dediğimiz gibi büyük bir iş kapısını aralayan projede her alanda işler mevcut. Mimardan tutun da mühendis, bilgi işlem, inşaat ustaları, şoförler ve daha aklınıza gelebilecek tüm kategorilerde personele ihtiyaç duyuluyor. 2018 yılında tamamlanması beklenen havalimanı, elbette tamamlandıktan sonra da personel ihtiyacı duyacaktır. Dolayısıyla uzun bir dönem işsizlik sorunu, İstanbul için görünmüyor gibi. 3.havalimanı bittiğinde en çok personel ihtiyacı duyacak kesim de yine acenteler olacak. Gerek taşıma alanında gerekse de havalimanı içerisinde çalışacak çok sayıda personele ihtiyaç olacak. Bu nedenle 3. Havalimanı iş ilanları konusunda kapsamlı araştırmalar yapmanızı ve bu alan üzerinde daha fazla yoğunluk göstermenizi öneriyoruz.

İş Başvuruları ve İş İlanları için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz: http://www.xn--3havaliman-6ub.com/2015/09/3havaliman-is-basvurular.html

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3.Havalimanı iş ilanları - İş İlanları | tr uçak bileti