uçak bileti

Anadolu Jet, Türk Hava Yollarının uçak seyahatini daha ekonomik koşullarla toplumun her kesimine sunmak için kurulmuş yan havayolu şirketidir.

Türk Hava Yolları yolcularına sunulan ilave hizmetlerin sadeleştirilmesi ve uçaklara ek koltuk eklenmesi ile daha ekonomik koşullarda yolculara ucuz uçak bileti sağlanmaktadır.

Bu şekilde daha geniş bir kitle uçak bileti ulaşım imkânlarından yararlanarak, ucuz ve hızlı ulaşım imkânlarından yararlanabilmektedir. Anadolu Jetin kurulurken ki bir diğer amacı da Başken Ankara’yı diğer Anadolu şehirlerine bağlamaktır. Bu yüzden ana merkezi Ankara Esenboğa Uluslararası Hava Alanı’dır.

Anadolu Jet uçaklarında tüm koltuklar ekonomi sınıfıdır. Böylece uçaktaki koltuk sayısı arttırılarak uçak bileti fiyatları aşağı çekilmiştir. Daha pahalı olan Türk Hava Yolları biletlerini ekonomik nedenlerden dolayı satın alamayan yolcular, bir Türk Hava Yolları iştiraki olan Anadolu Jet vasıtası ile daha ucuz uçak bileti bulma imkânına kavuşmuştur.

“Uçmayan kalmasın” sloganı ile reklam kampanyalarını yürüten Anadolu Jet kurulduğu günden itibaren istikrarlı bir şekilde büyüme göstererek Türkiye’nin önemli iç hat yolcu taşıma şirketlerinden biri haline gelmiştir. Anadolu Jet ayrıca yurt dışında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne de uçmaktadır. Yolcular Anadolu Jet’in Türk Hava Yolları’na göre daha ucuz olan uçak biletleri sayesinde ufak hizmet farkları ile kısa mesafe uçuşlarda tasarruf yapabiliyorlar.

Anadolu Jet uçak biletlerine ulaşmak istiyorsanız sitemizin uçak bileti sorgulama bölümünü kullanmanızı tavsiye ederiz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anadolu Jet’le Ucuza Uçun | tr uçak bileti