Yetiskin (+13) :
Yön :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anadolujet Uçak Bileti Sorgulama ve Satın Alma

Anadolujet Uçak BiletiAnadoluJet Türk Hava Yolları sorumluluğu ve güvencesi altında 23 Nisan 2008 tarihinde hizmete başlamış ve Anadolu’nun 40 noktasına yolcu taşıyan bir firmadır. 5 uçak filosuyla sektöre adım atan AnadoluJet sektördeki ilk yılında 8 uçakla devam ederken 2010 yılının yarılarına doğru ise 16 uçak filosuna ulaşmıştır. 2012 yılıyla birlikte ise Anadolu’ya hizmet ağını genişleten firma 20 uçak filosu ile hizmetlerini yaygınlaştırmıştır. ”Uçmayan Kalmasın” sloganı ile yola çıkan AnadoluJet ulaşım ağını her geçen gün geliştirmektedir. AnadoluJet Türk Hava Yolları’nın bir alt markası olduğu için uçuşlarda 900’lü TK kodlarını kullanmaktadır. AnadoluJet’in kurulmasındaki öncelikli amaç Anadolu halkına havayolu seyahatlerinde kolaylık sağlamak ve bu sayede yolcuların zamandan tasarruf etmesine imkanı sunmaktır.

Anadolujet Ucuz Uçak Bileti

Türk Hava Yolları biletlerinin satıldığı tüm bilet satış noktalarında AnadoluJet uçak bileti de satışa sunulmaktadır. AnadoluJet başkenti Ankara olmak üzere 40 şehre seferler düzenlemektedir. Ayrıca dış hat seferlerine de Kıbrıs’tan sonra Amsterdam, Frankfurt, Brüksel, Köln, Tahran, Viyana ve Stockholm kentlerini de eklemiştir.

Anadolu’nun 40 şehrine hizmet sunan Anadolujet havayolları firması THY A.O yönetimi ise Bölgesel Uçuşlar Başkanı İbrahim Doğan ve ekibi tarafından yürütülmektedir. AnadoluJet uçaklarında dikkat çeken bir nokta uçaklarda koltuk aralarının dar olmasıdır. Bunun nedeni ise uçak koltuklarını sıklaştırarak kapasiteyi %10 arttırarak kişi başı koltuk ücretlerini düşürmek ve bu sayede müşterilere daha ucuz bilet sunmayı hedeflemekti.

AnadoluJet cazip fiyat seçenekleri, güvenilir ve hızlı hizmetleri ile ulaşım sektöründeki ağını her geçen gün daha da geliştirerek yurt içi seferlerinin yanı sıra yurt dışına da seferler sağlamaktadır. 2012 yılında 20 uçakla hizmet sunan firma şimdilerde filosunu geliştirme çabalarındadır. Ayrıca müşterilerine sunduğu indirimler ile de en çok tercih edilen havayolu taşıma firmaları arasında üst sıralarda yer almaktadır.

anadolu jet uçak bileti ile ilgili aramalar

pegasus
onur air
thy
ucuz uçak bileti
borajet
thy uçak bileti
anadolujet uçak bileti sorgulama
anadolujet uçak bileti değiştirme