uçak bileti

Türk Hava Yollarının Anadoluya açılan kapısı Anadolu Jet her geçen gün yurt içindeki şehirlerimize bağlı seferlerini arttırmaktadır. Doğal güzellikleri ve ülkemizin büyük şehirleri arasında yer alan Bursa ile Trabzon, Erzurum, Muş, Diyarbakır ve Ankara’ya düzenlediği seferleriyle bu şehirleri birbirine bağlayan Anadolu Jet Hava Yolları firması, bu halkaya Bursa Samsun seferlerini de ekleyerek halkayı genişletti. 21 Ekim 2015 tarihinde başlayacak Anadolu Jet’in Bursa – Samsun uçuşları haftada iki gün karşılıklı uçuşlarla gerçekleşecektir.

Bursa için değer üretmeye odaklanan Anadolu Jet, Ipsos AR – GE Şirketi ile 7 Nisan 2015 – 6 Mayıs 2015 tarihleri arasında Bursa’da Seyahat Alışkanlıkları Araştırması yapıldı. IPSOS’un araştırmaları sonucunda Anadolu Jet’in geliştirme departmanları kullandığı Bursa’ya ait demografik verilerin ve istatistiklerin ışığında ulaşılan analizler Bursa-Samsun hattının hizmete açılmasına temel oluşturdu. Farklı rotaları da analize tabi tutan AnadoluJet Hava Yolları, Bursa için çalışmalarını sürdürmeye devam edeceğinin de duyurusunu yaptı. Yeni sefer hattının açılışı ile birlikte AnadoluJet Hava Yolları yolcuları, Bursa Yenişehir Havalimanı’ndan Samsun Çarşamba Havalimanı’na haftanın iki günü Çarşamba ve Cumartesi günleri olmak üzere karşılıklı olarak seyahatlerini planlayabilecek. Ayrıca Bursa-Samsun seferlerinin uçak bileti Kasım ayı sonuna kadar sadece 55.99 TL’ye gerçekleştirilecek. Ankara-Bursa, Bursa-Ankara uçuşları ise 25 Ekim itibariyle haftanın her günü düzenlenecek.

AnadoluJet Hava Yollar yurt yapmış oldukları araştırmalara göre  seferlerini sıklaştıracaklarını ve yeni seferleri uçuş planlarına dahil edeceklerinin de duyurusunu yaptılar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

AnadoluJet Bursa-Samsun Seferleri Başladı! | tr uçak bileti