Check ın işlemi hava alanlarında bilet kontrolü ve bagaj teslim işleminden geçme olayına denir. Yolcularımız havaalanına gitmeden önce internet ortamında bulunduğunuz bir alanda veya mobil ağlar ile mobil uygulamalarımız ve mobil web siteleri üzerinden Anadolu jet online check ın sistemi üzerinden check in sekmesine tıklayarak rezervasyon numarası ve adınızı soyadınızı girerek işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu işlem için havaalanlarında sizlere özel olarak ayrılmış Anadolu Jet onlıne Check in kontuarlarını kullanarak işleminizi daha kolay ve daha hızlı olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Anadolu Jet Online Check In Avantajları

Eğer sık olarak havayolunu kullanıyorsanız ve uçuş yapmayı seviyorsanız online check in sizi havaalanlarında saatlerce sıra beklemekten alıkoyan ve uzun kuyruklardan kurtaran bir uygulamadır.

Bagajı olmayan yolcularımız ise onlıne Check in işlemlerinden sonra biniş kartını e posta yolu ile ve ya cep telefonunuza mesaj olarak gönderebilir ve biniş kartınız ile güvenlik şeridini geçerek uçağınızın kalkış yapacağı kapı numarasına geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca tüm bu güzel ve sizin yükünüzü oldukça hafifleten hizmetlerin yanında Check in yapacağınız sırada uçuşun kabin planını görüntüleyerek diledikleri sınıf içerisinden güzel ve rahat alanlara ait koltukları seçebilme, kendileri ile birlikte aynı anda rezervasyon kaydı yapılan yolculara( bir girişte en fazla 8 yolcu olması kaydıyla) uçuşlarının son anına kadar ‘’ throuhg Check in’’ ya da aynı gün içerisinde gittikleri yer üzerinden geriye dönüş yapacaklar ise dönüş uçuşları için de ‘’ return Check in’’ yapabilme imkânına sahip olacaklar ve Anadolu jet ajansının sağlamış olduğu hizmetlerden büyük ölçüde faydalanabileceklerdir. Elektronik biletli misafirlerimiz ise hizmetin geçerli olduğu çıkış noktalarından başlayan uçuşları için biniş kartlarını basarak bu hizmetten kolaylıkla yararlanabilirler. Bilet satışları yapılmış olan tüm rezervasyonlu yolcularımız online Check in hizmetine açık olan yurt içi veya yurt dışı havalimanlarımız da bulunan seferlerimiz için işlem yaptırabilirler.

Online Check in hizmetlerimiz bunlarla sınırlı kalmayıp sizin rahatınız ve memnuniyetiniz için geçerli olan tüm koşulları sağlamakla beraber en kaliteli ve güvenilir hizmetide sunmaktadır. Sizler Anadolu jet ajansı üzerinden yapmış olduğunuz onlıne Check in hizmetinin keyfini koltuklarınıza yayılmış bir şekilde sürerken biz sizlere vaat etmiş olduğumuz hizmeti kusursuz bir şekilde vermek için uğraşmakta ve sizi varış noktanıza sağ salim ulaştırmak için büyük bir dikkat ile uçuşumuzu gerçekleştirmekteyiz.

Thy Online Check İn

AnadoluJet Online Check İn

Pegasus Online Check İn

SunExpress Online Check İn

Atlasjet Online Check İn

OnurAir Online Check İn

BoraJet Online Check İn

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir