uçak bileti

Artık firmalar klasik uçuş hizmetlerinin dışında, farklı hizmetler sunarak da rakiplerine karşı avantaj yakalamaya çalışıyor. Firmaların anneler günü, babalar günü, bayramlar gibi özel günlere yönelik kampanyalarına çoktan alıştık. Hemen her firmadan bu ve benzeri özel günlere yönelik kampanyalar geliyor. İndirim uçak bileti kampanyalarının yanında, ekstra hizmetler sağlamak ta rekabette fark yaratma yöntemlerinden biri.

Yurt dışı uçuş noktalarını gitgide arttıran Atlas jet, bununla paralel olarak yolcularına verdiği hizmeti de çeşitlendirerek fark yaratmaya çalışıyor. Şirket üç saat ve üzeri uçuşlarda uçan şef uygulamasını başlattı.

Firma yolcularına sağladığı konforu ve rahatlığı dünya mutfağına hâkim şefleriyle bir üst noktaya taşıyor. Üç saat ve üzeri uçuşlarda uygulanan uçan şef uygulaması ile Türk ve Dünya mutfağından çeşitli lezzetler yolculara sunuluyor. Firmanın uçmanın tadına doyamayacaksınız sloganıyla başlattığı uygulama kısa sürede çok beğenilmiş görünüyor.

Uçan şef hizmeti şimdilik İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Londra, Paris, Kuveyt, Düseldorf, Köln, Bişkek, Amsterdam’a olan uçuşlarda hizmet sağlıyor. Yurt dışı uçuş noktalarının artmasıyla uygulamanın da genişleyeceğini tahmin edebiliyoruz.

Sitemizin uçak bileti sorgulama ekranından Atlas Jetten bilet edinerek uçuş deneyiminize farklı bir tat katabilirsiniz. Aynı zamanda şirketin farklı zamanlarda uyguladığı kampanyaları da sitemizde bulabilir ve ucuz uçak bileti edinebilirsiniz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Atlas Jetten Uçan Şef Hizmeti | tr uçak bileti