uçak bileti

Atlasglobal, 2015 ile 2016 sezonu için Adanaspor Kulübünün Erkek Basketbol Takımı için sponsorluk anlaşmasına imza attı. Anlaşma içeriğinde, Atlasglobal – Atlasjet bir sene boyunca Adanaspor Kulübünün Erkek Basketbol Takımına resmi ulaşım sponsoru olacak…

AtlasJet yönetimi, geçtiğimiz yıllarda da birçok spor branşında farklı sporculara ve yerel spor kuruluşlarına destek verdiklerinin, sponsorluk anlaşmalarını yaptıklarının altını çizerek, Türk Spor Dünyasının daha iyi noktalara gelmesi, tüm sporcularımızın global anlamda fırsatlara sahip olması gerektiğini belirttiler. Bu perspektif ile hayata geçirilen Adanaspor Kulübü – AtlasJet Havayolları işbirliğinin öncelikle Adanaspor Kulübü Erkek Basketbol takımı oyuncuları için faydalı olmasını istediklerini ifade ettiler. AtlasGlobal yönetimi buna ek olarak Adanaspor Kulübü’nün başarılarının Adana’ya da hizmet edeceğini ifade etti.

Atlasglobal Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy, yurt genelinde toplumu ve toplumun desteğini almış kulüplerle, kuruluşlarla bu tür anlaşmalara varabileceklerini, bunun ne ilk ne de son olduğunu ekleyerek; ülke genelinde sefer sayısının arttırılması çalışmaları, yeni seferler düzenlenmesi gibi konularda da AtlasJet ailesinin çalışmalara son sürat devam ettiğine ifadelerinde yer verdi.

AtlasGlobal Havayollarının uçak biletlerine sitemiz aracılığıyla ulaşabilir, istediğiniz seferini öğrenmek için ise sitemiz üzerinden uçak bileti sorgulama yapabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

AtlasGlobal Adanaspor'un Sponsoru Oldu.. | tr uçak bileti