Yetiskin (+13) :
Yön :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atlasjet Uçak Bileti Sorgulama ve Satın Alma

atlasjet_ucak_bileti14 Mart 2001 tarihinde Öger Holding tarafından kurulan AtlasJet 1 Haziran 2001 tarihinde ilk uçuşunu gerçekleştirmiştir. Uçuş seferlerine 2 adet Boeing B-757-200 tipi uçakla başlayan Atlasjet 2003 Temmuz ayı itibariyle aynı tip 4. uçağını da filosuna eklemiştir. 2004 Nisan ayı itibariyle ise turizm sektörünün lider firmaları arasında yer alan ETS tur ve Öger Tur’un güçlerini birleştirdiği ortaklık ile AtlasJet havayolu taşımacılığı firmasında yeni yapılandırmaya gidilmiştir. Atlasjet firması 1 Şubat 2006 tarihinde Öger Grubu’nun sahip olduğu %45’lik hissesini ETS Grubu’na devretmesi ile Murat Ersoy tarafından yönetilmeye başlanmıştır.

AtlasJet havayolu firması her daim üst düzey uçuş güvenliğini kendisine ilke edinmiştir ve uzun yıllardan bu yana bu doğrultuda özenle hizmet sağlama devam etmiştir. ”Yolcusunu en çok seven havayolu” sloganı ile sektöre adım atan AtlasJet’in merkezi İstanbul’dadır. Yurt içi ve yurt dışında birçok noktaya seferler düzenleyen AtlasJet yurt içinde Adana, Antalya, Bodrum, Balıkesir, Gaziantep, Iğdır, İzmir, İstanbul, Kayseri, Kars ve Van şehirlerine, yurt dışında ise Suudi Arabistan, Irak, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Yunanistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Ukrayna, İran ve Irak’a seferler düzenlemektedir.

Atlasjet Ucuz Uçak Bileti

AtlasJet firması 2015 Ocak ayında yaptığı açıklama ile firmanın ismini Atlasglobal olarak değiştirmiştir. Hedeflerini her geçen gün geliştirmeyi planlayan ünlü havayolu firması yeni isimle birlikte dünyaya açılmayı planlıyor. Şirket yaptığı açıklamada isim değişikliği ile dünyadaki sayılı havayolu firmaları arasına girme adına ilk adımı attıklarını belirtmiştir. Ayrıca iki uçak filosuyla sektöre adım atan AtlasJet 22 uçak filosuyla bulunduğu konumda hedefleri doğrultusunda ilerlemeye devam etmektedir. AtlasJet uçak bileti kampanyalarıyla da Türkiye’nin sayılı firmaları arasında yer alıyor. Ayrıca AtlasJet müşterilerine Jetmil ile ucuz ve indirimli bilet alma fırsatı da sağlıyor.

atlasjet uçak bileti ile ilgili aramalar

thy
atlasjet uçak bileti sorgulama
ucuz uçak bileti
atlasjet uçak bileti kampanyaları
pegasus uçak bileti
atlasjet uçak bileti erteleme
atlasjet uçak bileti iptali
atlasjet uçak bileti kontrol