Uçak yolculuğu ile seyahat etmeyi sevenler sizlere bomba gibi bir haberim var artık bilet sırasında olsun bagaj sırasında olsun saatlerce beklemek yok. Nasıl mı? Hemen açıklayayım. Atlasjet Online check in hizmetleri sayesinde beklemek zorunda değilsiniz online check in ne demek? Satın alınmış ve rezervasyonu yapılmış yolcularımızın yolculuklarını başlatmak için havaalanına gelmeden önce internet bağlantısı olan her yerden yapabilecekleri check in işlemlerinin tümüdür.

Atlasjet Online check in Avantajları

online_checkin_thy_anadolujet_pegasusPekâlâ, bu tür işlemlerin siz yolculara ne gibi bir faydası var. Online check in sayesinde tüm işlemlerinizi beklemek zorunda kalmadan daha hızlı ve daha kolay bir şekilde gerçekleştireceksiniz. Ayrıca istediğiniz yerde oturabilme fırsatına sahip olacaksınız. Yani ister cam kenarı ister acil çıkış kapısının yanı tamamıyla size kalmış. Artık ya ben cam kenarı istiyordum ve bana ortalardan bir yer vermişler diye bir hayal kırıklığına uğramayacaksınız ve istediğiniz yerde yolculuğunuzu sürdüreceksiniz. İster ben acil çıkış kapısının orada oturmak istiyorum dersiniz isterseniz de cam kenarında bir yer seçerek gökyüzünün essiz güzelliğinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca diğer belki de bagajsız yolcularımız için en önemli faydası da bagajınız yoksa gereksiz beklemelerden kurtulup uçağa geçebilirsiniz ve rahatınıza bakabilirsiniz.

Atlasjet Online check in hizmetinden web sitemizin atlas jet online check in kısmından daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Online check in işlemlerini uçuş saatinizden 24 saat önce ve kalkış saatinize son 90 dakika kala yapabilirsiniz. Bagajınız varsa bunu da daha az bir bekleme süresi içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Tek amacımız sizleri sevdiklerinizin yanına güvenle ve rahat bir şekilde ulaştırmak olan bizlerin bu hizmetinden sizlerde memnun kalacaksınız. Check in yaptıktan sonra koltuk yerinizi değiştirmek gibi bir karar verdiyseniz yapmanız gereken web sitemizden online check in linkini kullanarak koltuk değiştirme butonuna basarak istediğiniz bir yer ile koltuğunuzu değiştirebilirsiniz. Online check in yaptıktan sonra biniş kartınızla beraber bagajınız varsa bagaj teslimi daha sonra güvenlik prosedürlerinden geçerek online check in tabelası olan bankolardan uçuş kapısına geçer ve keyfinize bakabilirsiniz. Bizimle beraber rahat mutlu ve güvende uçuşlar dileriz.

Thy Online Check İn

AnadoluJet Online Check İn

Pegasus Online Check İn

SunExpress Online Check İn

Atlasjet Online Check İn

OnurAir Online Check İn

BoraJet Online Check İn

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir