Genellikle iş seyahatlerinde en çok kullanılan ulaşım aracının başında uçaklar gelmektedir. Uçuşlar konusuna firmalar kadar kişilerde çok fazlaca dikkat ederler özellikle bir grup insan vardır ki bunlar titizliklerinin yanı sıra detaycı olmalarıyla göz önüne çıkarlar peki siz hiç merak ettiniz mi acaba uçuşlarda ve uçuş öncesinde sizin tavrınız nasıl. Birkaç yazılı açıklamayla biz size yön gösterelim isterseniz siz kendinizi hangi kategoriye koyacaksınız.

Teknoloji Tutkunu

Bu gruptaki insanlar teknolojik aletlerinin tamamını yanında taşımaktadırlar. Bu sayede uçak içerisinde dahi gerek evi ile gerek ofisi ile gerekse maillerine hakim olmayı amaçlamaktadırlar. Uçuşların daha eğlenceli bir şekilde ilerlemesi için sosyal medyayı kullanırlar.

Kıdemliler

Kesinlikle hiçbir zaman aksaklıklara izin vermezler uçuş öncesinde hataların olmaması eksikliklerin olmaması için kendilerine bir liste çıkarırlar ve bu liste doğrultusunda hareket ederler.

Yorgunlar

Çok fazla bir şekilde sık olarak yolculuk halindedirler bunlar için uçuş olası bir hal aldığı için kesinlikle heyecan yaşamazlar. Bu yolculukları bir araç olarak görürler asla macera yaşadıklarını düşünmezler. Üstelik uçmak onlar için bir külfettir.

Yeniler

Özellikle bu grupta olanlara yol açmalısınız çünkü hiçbir şey bilmemelerine rağmen çok şey biliyormuş edasındadırlar. Kesinlikle harcama yaparken dikkat etmezler muhtemelen de daha sonra bunun cezasını çekerler. Bu yukarıda saydığımız tüm gruptakilerden fazla saat yolculuk etme kapasitesine sahiptirler. çevreyi en az etkileyecek şekilde yapmaya çalışırlar. sürekli ucuz uçak bileti arayışındadırlar.

Panikler

Kesinlikle yola dahi çıkarken ihtiyaç duydukları tek şey güvende olmaktır. Kendilerini güvende olmak için ellerinden geleni yaparlar ancak hiçbir zaman güvende hissetmezler bunlar nadiren uçuş yaparlar ve uçak bileti sorgulama yaparken güvenlik öncelikli tercih ederler.Bu yüzden de bu korkuları asla yüzlerinden silinmemektedir.

Peki bu yukarıda saydığımız maddeler ışığında siz hangisine çok dikkat ediyorsunuz uçak bileti alırken sizin en çok dikkatinizi çeken ya da aklınıza takılan sorular nedir? Hiç kendi kendinize bunları düşündünüz mü? Eğer ki mantık çerçevesinde bakarsak iş seyahatleri gerekliliği itibariyle oldukça zorunludur ve de uçaklar güvenlik açısından bir araçtan kat ve kat daha güvenlidir. Hayatınızı eğlenceli bir hale getirmek istiyorsanız mutlaka sizde yolculuk tercihlerinizi uçaklardan yana kullanmalısınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir