Yetiskin (+13) :
Yön :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Borajet Uçak Bileti Sorgulama ve Satın Alma

borajet_ucak_biletiMerkezi İstanbul olan ve Türkiye’nin seçkin havayolu şirketleri arasında yer alan BoraJet küçük stol havaalanlarından küçük gövdelere sahip uçakları ile büyük havaalanlarına besleyici uçuşlar gerçekleştirmektedir. T.C Ulaştırma Bakanlığı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünden 22 Nisan 2010 tarihinde aldığı ruhsatla Türkiye’de dolmuş uçak taşımacılığı yapacak ilk şirket olarak kayıtlara geçmiştir. İç hatlarda Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Balıkesir, Diyarbakır, Çanakkale, Hatay, İstanbul, İzmir, Muğla, Siirt, Sinop, Trabzon, Tokat ve Uşak kentlerine seferler düzenleyen firma, dış hatlarda ise Mykonos, Rodos, Jura, Beyrut ve Lefkoşa’ya seferler düzenlemektedir. BoraJet AnadoluJet ile ortak seferler düzenlemektedir. BoraJet 22 Nisan 2010 tarihinde Yalçın Asyalı tarafından kurulmuş bir havayolu firmasıdır.

Bora Jet her ne kadar seçkin firmalar arasında yer alsa da henüz gelişmiş bir filosu yok. Kurulduğu günden bu yana 5 uçak filosuna ulaşanBoraJet henüz sektörde adını altın harflerle yazdıran firmalar arasında değil. Ancak firmanın yeni faaliyete geçmiş olması da bu etkenler üzerinde etkilidir. Diğer havayolu firmaları ile kıyasladığımızda henüz birkaç yıllık deneyimlere sahip olan firmanın zaman içerisinde planladığı hedeflere ulaşması bekleniyor. Uçak filosu henüz gelişmemiş olsa da Türkiye’nin birçok kentine uygun fiyat seçenekleri ile sefer düzenleyen bir firma oluşu BoraJet’i güçlü kılıyor. Misafirlerine güvenilir ve hızlı hizmetler sunarak sektörde emin adımlarla ilerleyen BoraJet AnadoluJet ile güçlerini birleştirerek yoluna devam ediyor.

Borajet Ucuz Uçak Bileti

Borajet uçak bileti kampanyaları sayesinde Anadolu’nun her kentine uygun fiyat seçenekleri ile seyahat etmek mümkün. Ayrıca AnadoluJet veBoraJet birleşmesi sayesinde firmanın mevcut uçuş ağları da genişlemektedir. Bu sayede firma misafirlerine çeşitli kentlere ekonomik ücretlere uçuş imkanı sağlamaktadır. Ortak uçuş anlaşması ile BoraJet hem uçuş ağını genişletiyor, hem de karşılıklı uçuş seferleri ile havayolu seyahatini tercih eden misafirlerine hızlı hizmet sunuyor.

borajet uçak bileti ile ilgili aramalar

borajet uçak bileti iptali
ucuz uçak bileti
pegasus uçak bileti
atlasjet uçak bileti
anadolujet uçak bileti
2010 uçak biletleri
borajet maltepe
borajet müşteri hizmetleri