Hakkımızda

1998 Yılında kurulmuş olan şirketimiz hız kesmeden büyümeye devam ediyor.Şirketimiz 1998 yılında kurulmuş olup, 3915 Nolu A Grubu Seyahat Acente Belgesi sahibi ve IATA üyesidir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti misyonuna sadık kalarak satmış olduğu birçok Uçak Bileti firması Uçak Bileti müşterilerine sorunsuz bir uçuş keyfi yaşatmaktadır.

Dünyanın dört bir yanına uçak bileti satışlarında, bütün seyahatlerde IATA üyesi havayollarının uçuşlarıyla şirketimizin profesyonel ekibi sizlere yardıma hazırdır.
biletmatix.com online sitemiz üzerinden Turk Hava Yollari, Atlas jet ,Bora jet ,Air France, Delta, Lufthansa, British Airways, Singapur, Malezya,Alitalia ve 250 farklı Havayolu firması ile uçuş keyfini sizlere sunmaktayız

Turizm Bakanlığı’ndan “A” Grubu Seyahat Acentesi İşletme Belgesi’ne sahip olan Şirketimiz Edfa Turizm Online Bilet Satış portalı olan, biletmatix.com’ la toplam 80’i aşkın personeli bünyesinde bulundurmaktadır. Kongre & Organizasyon konusunda ülkemizin önde gelen firmalarından olup, Uçak Bileti satışında en ön sıralarda yer almaktadır.Edfa Turizm’in yurt içinde, İstanbul ‘da iki Ankara’da, İzmir’de ,Adana’da ve Artvin’de de olmak üzere 6 şubesi bulunmaktadır.

Türkiye’nin en yaygın ve modern bilet satış ve dağıtım sisteminin öncüsü biletmatix.com, yurtiçi ve yurtdışında her türlü ulaşım hizmetleri (havayolu) konularında faaliyet gösteren birçok firmanın biletlerini satmakta ve dağıtımını yapabilmektedir. biletmatix.com, sunduğu hizmetlerin çeşitlendirilmesi konusunda her zaman yenilikçi çalışmalar içindedir.

Yurtdışı Uçak Bileti; yurtdışında çeşitli programlara katılacak öğrenciler ve kişilere en uygun fiyata uçak bileti bulmak için hayata geçmiştir.

Trucakbileti.com internet sitesinden, yapacağınız seyahatlerin sefer ve fiyat bilgilerini kontrol edebilir, istediğiniz taşımacı üye firmayı seçebilir ve bu biletleri anında satın alabilirsiniz. Ayrıca üyelik sistemimizi de kullanarak ek avantajlar sağlayabilirsiniz.

ÖNEMLİ BİLGİLER

Trucakbileti.com dan Uçak bileti almanın ilk adımı rezervasyon yaptırmaktır. Uçak bileti rezervasyonunuzu mümkün olan en erken tarihte yaptırmalısınız. Uçak bileti fiyatları sürekli değişir. Hatta, aynı uçakta , aynı sırada oturan 10 kişinin , farklı fiyatlarla bilet almış olması , en ucuzuyla en pahalısı arasında %100 e varabilen fiyat farkları olması gayet doğaldır.

Trucakbileti.com Uçak bileti rezervasyonlarının herhangi bir bağlayıcılığı yoktur. Yani rezervasyon yaptırdığınız bilet, size verilen belli bir tarihe kadar satın almanız için bekletilir. Bu tarih geldiğinde biletinizi almanız gerekir ,almazsanız rezervasyonunuz kendiliğinden iptal edilir.En az fiyat kadar önemli olan bir diğer husus ise, istenilen tarihlerde yer bulabilmektir. Rezervasyon yaptırmak çok kolay olmasının yanısıra, ücretsizdir. Dolayısıyla, gitmek istediğiniz yer ve tarihe göre trucakbileti.com da rezervasyon yapabilirsiniz.

Siz Değerli Müşterilerimiz,

Trucakbileti.com dan aldığınız her biletin ödediğiniz her kuruşun garantisi Edfa Turizm Seyahat Acentası güvencesindedir . Sitemiz tüm hava yolu firmalarının ve Türk hava yollarının denetiminden geçerek güvenlik sertefikasına sahiptir her türlü bilgi almak için tüm operatörlerimiz emrinizdedir 444 2 302 Nolu telefonu arayarak 7/24 şirketimizden yardım alabilirsiniz .

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir