uçak bileti

Son zamanlarda ülkemizin birçok bölgesine yapılan yeni hava alanları sayesinde havacılığın gelişimi hızlandı. Bu hava alanlarına son örnekler Hakkâri Hava Alanı ve Ordu – Giresun Hava Alanı.

Yapımı tamamlanan bu hava alanlarından sonra Rize Hava Alanı ve Yozgat Hava Alanı da sıradaki hava alanı yatırımları olacak. Rize Hava Alanı, Ordu – Giresun Hava Alanı gibi deniz doldurularak yapılacak olması sebebiyle ayrı bir önem arz ediyor.

Yapılan bu yeni hava alanları ile Türkiye hava yolu taşımacılığında 2015 hedefi 166 milyon yolcu olarak belirlendi. Bu muazzam rakam doğal olarak ülkemiz hava yolu şirketlerinin büyümesine büyük katkı sağlıyor. Hava yolu şirketleri arasında bu muazzam pastadan daha büyük pay sağlayabilmek için büyük bir rekabet sürüyor. Bu durum da ucuz uçak bileti kampanyaları ile biz müşterilere fayda sağlıyor.

Hava yolu şirketleri filolarını yenileyerek ve büyüterek 166 milyonluk pastadan azami faydayı sağlamak istiyorlar. Avantajlı uçak bileti kampanyaları sayesinde müşterilerin ilgisini çekmeye çalışan özel şirketlere Türk Hava Yolları Thy uçak bileti kampanyaları düzenleyerek cevap veriyor.

Türkiye havacılık pazarının büyümesiyle oluşan rekabetten faydalanarak ucuz uçak bileti edinmek istiyorsanız, sitemizi takip etmenizi öneririz. Sitemiz uçak bileti sorgulama ekranından istediğiniz yerden isteğiniz yere olan uçuşları kontrol ederek karşılaştırmalı uçak bileti fiyatlarına ulaşabilirsiniz. İyi uçuşlar dileriz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Havacılıkta 166 Milyonluk Yolcu Pazarı | tr uçak bileti