uçak bileti

Günümüzde konforlu, hızlı ve en güvenilir seyahat yöntemlerinden olan uçak yolculuklarına rağbet günden güne artıyor. Hal böyleyken bu yolculuklarda aradığımız rahatlık ve problemsiz yolculuk ihtiyaçları da normalleşiyor. Birçok hava yolu şirketi yolcu çekebilmek adına ucuz uçak bileti kampanyaları yaparken bunlarla birlikte çeşitli servis hizmetlerini de ön plana çıkarıyor. Havayolu yolcu taşımacılığında gittikçe artan rekabet koşulları standart gereksinimlerin yanında alternatif hizmetlerin de yolculara sunulmasını bir ihtiyaç haline geliyor. Havayolu şirketleri açısından durum böyleyken sizler huzurlu ve sorunsuz bir yolculuk için neler yapabilirsiniz; gelin bunu konuşalım.

Uçuştan önce iyi dinlenmek çok önemli !

Daha önce de sitemizde sizlere anlattığımız Jet-Lag ve Hareket Hastalığı gibi rahatsızlıklara yakalanmamak istiyorsanız, yolculuktan önce iyi dinlenmeniz gerekmektedir.

Uçuş öncesi bol su içmelisiniz!

Uçuş esnasında uçak içerisindeki nem oranı oldukça az olacaktır. Ağız kuruluğu gibi sorunlarla karşılaşmamak için bol su tüketmenizi tavsiye ediyoruz. Bol su tüketmeniz yukarıda bahsettiğimiz Jet-Lag ve Hareket Hastalığını da etkileyecektir. Asitsiz sıvıları da tüketebilirsiniz. Alkol kullanımını ise kesinlikle önermiyoruz.

Koltuk seçerken iki kere düşünün!

Uçak bileti sorgulama yaparken koltuk seçimlerini es geçmeyin. Rahat ve konforlu bir yolculuk için sarsıntıdan uzak koltuklar seçmelisiniz. Kanat ve kuyruk kısımlarının sarsıntıları en çok hissedeceğiniz bölümler olduğunu unutmayın. Uçak bileti alırken seçimlerinizi buna göre cam kenarı koltuklardan yana kullanabilirsiniz.

 

Ucuz uçak bileti alabileceğiniz en doğru adres olan sitemizde sizlere; uçuş öncesi, uçuş esnası ve uçuş sonrası bilgiler vermeye devam ediyoruz. İyi uçuşlar dileriz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Huzurlu Yolculuk İçin Öneriler | tr uçak bileti