uçak bileti

İçinde bulunduğumuz Haziran ayı içerisinde bir hayli yoğun bir tempo bizleri bekliyor. Hem liselerin, üniversitelerin bitiyor olması hem tatil sezonunun açılmış olması hem de ramazan ayının başlaması bizlere Haziran ve Temmuz aylarının yoğun geçeceğini gösteriyor. Bu yoğunlukla birlikte haliyle yolculuklar, seyahatler de olağanın birkaç katına çıkacaktır.

AnadoluJet firması bu dönemlerde bir hayli yolculuk yapmak zorunda kalacak olan Gençleri unutmadı. AnadoluJet Havayolu firmasının JetGenç adı altında genç yaş gruplarına yönelik kampanyalarını önceden biliyorduk.

JetGenç adıyla AnadoluJet firması Genç yaş gruplarına Haziran ve Temmuz aylarında ucuz uçak bileti almanın yollarını kampanya olarak sunuyor. Firma, JetGenç üyesi olan herkese kampanya koşullarına uygun tarihlerde; %30 indirimli uçak bileti sağlamaktadır. Genç grupların üniversite gidiş, dönüşlerinin yoğun olacağını düşünerek bu kampanyayı yapan AnadoluJet Havayolu firması bu kampanyasıyla gençlerden ilgi bekliyor.

Kampanya koşullarından bahsedecek olursak; Tabi ilk olarak şundan bahsetmemiz lazım, AnadoluJet’in bürolarından, kiosklarından ve ya web sitesi üzerinden JetGenç başvuru formunu doldurarak, JetGenç üyesi olmalısınız.  AnadoluJet Havayolları kampanyayı 15 Haziran ile 10 Temmuz arasında bizlere sunuyor. Bilet iptali, bilet değişimi, bilet iadesi gibi işlemlerde ise normal bilet gibi işlem yapıyor. Uçak bileti alımı sırasında ucuz uçak bileti almak için AnadoluJet bizlere güzel bir fırsat sunuyor sizlerin tek yapması gereken bilet alırken yolcu tipi seçiminde JetGenç seçeneğini seçmeniz olacaktır.

Sizde AnadoluJet’in Ramazan ayına özel %30 indirimli JetGenç kampanyasından faydalanmak istiyorsanız, web sitemiz üzerinden uçak bileti sorgulama yaparak, biletinizi alabilirsiniz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

AnadoluJet %30 İndirim Ramazan Kampanyası | tr uçak bileti