Sizde her an uçmak ve uçmanın keyfini kolaylıkla sürmek istiyorsanız onur air havalimanının sizlere sunmuş olduğu çok özel fırsatlardan yararlanmak uçuşunuzu en keyifle hale dönüştürmek istemez misiniz? Bizce istersiniz. Çünkü bu fırsatlar kaçmaz. Onur air hava şirketi sizlere kolayca bulunduğunuz her ortamdan Onur air online check-in yapabileceğiniz, sizleri havalimanlarında check-in bankolarında saatlerce sıra beklemenizi gerektirmeyen, sizi yoracak ve stres yaşamanızı gerektiren durumlardan kaçınmanıza yardımcı olacak fırsatlar sunmaktadır.

Check in servisi kısaca önceden biletlenmiş rezervasyonu olan tüm yolcularımızın havaalanına gelmeden önceki kısa bir zaman dilimi içerisinde internetli bir ortam veya mobil ağlar üzerinden check in yapabilmelerini sağlayan ve sizi çok rahatlatacak bir servistir. Ayrıca sizler için özel olarak havalimanlarında check in yapabileceğiniz bankolar yer almaktadır. Onur air online check-in’i yolculuk vaktinize 24 saat kalıncaya kadar ve son 90 dakika içerisinde yapmanız mümkündür.

Onur air online check-in Avantajları

online_checkin_thy_anadolujet_pegasusBu hizmet yolcularımıza ilk olarak ve en önemlisi zaman kazandıracak. yolcularımız yapacak oldukları tüm rezervasyonlu uçuşlarında evlerinin ya da ofislerindeki rahatlığa ulaşarak online check-in işlemlerini gerçekleştireceklerdir. Bu sayede havalimanlarında bulunan check-in bankolarında ki kalabalık sorununa bir son verilmiş olacak ve artık hiç kimse saatlerce sıra beklemek zorunda kalmayacak. Herkes kolayca online check-in kontuarından, bu kontuarın açılmadığı istasyonlarda bulunan business kontuarlarından faydalanabileceklerdir.

Onurair online check-in işlemlerini gerçekleştiren yolcularımız biniş kartlarını almak ve bagajı bulunan yolcularımızın da bagajlarını teslim etmek üzere bagaj teslim kontuarına ya da online check in kontuarlarından bagajlarını teslim edebileceklerdir. Biniş kartını internetten basan yolcularımız ise bagajları olmadığı takdirde doğrudan uçuş kapısına gidebileceklerdir. Bunun yanında yolcularımız online check in yaparken uçuşlarını seyahat edecekleri sınıfa ve koltuk planlarını görerek diledikleri bir koltuğu seçebilme yetkisine ve özgürlüğüne sahip olacaklardır.

Ayrıca online check in yaptırdıktan sonra dilerseniz koltuk seçiminizi değiştirebilir, farklı bir sınıf ve koltuk ile yolculuğunuza devam etme şansına da sahipsiniz. Sizlere sunmuş olduğumuz bir diğer hizmetimiz ise sizinle birlikte aynı anda rezervasyon kaydı bulunan en fazla 8 ile sınırlı olan yolcularımızın uçuşlarının son noktasına kadar ‘through check-in’ ya da gün içerisinde geri döneceklerse dönüş uçuşları için de ‘return check-in’ yapabilme imkânına sahiptirler. Sizlerde şimdi böyle keyifli bir uçuş keyfi yaşamaktan mahrum kalmak istemiyorsanız bir an işlemlere başlayın.

Thy Online Check İn

AnadoluJet Online Check İn

Pegasus Online Check İn

SunExpress Online Check İn

Atlasjet Online Check İn

OnurAir Online Check İn

BoraJet Online Check İn

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir