Yetiskin (+13) :
Yön :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Onur Air Uçak Bileti Sorgulama ve Satın Alma

onurair_ucak_biletiResmi adı Onur Havayolları ve Taşımacılık A.Ş. olan Onur Air 14 Nisan 1992 yılında kurulmuştur ve ilk uçuşunu kuruluşundan 1 ay sonra 14 Mayıs 1992 yılında gerçekleştirmiştir. İlk uçuşunu Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne gerçekleştirmiştir. 1994 yılında sektör içerisinde önde gelen firmalardan Ten Tour ile iş ortaklığı yaparak müşteri kapasitesi ve dolayısıyla uçuş kapasitesini artırmıştır. Bu iş birliği ve iş tecrübesi sayesinde 1995 yılında filo sayısını 9’a çıkarmış ve bunun yanında 150 olan personel sayısını da 512’ye çıkarmıştır.

1996 yılında tamamen Ten Tour bünyesine girerek hem personel sayısını yükseltmiştir hem de uçak filosunu ve yolcu kapasitesini artırmıştır. O yıllarda yeni bir firma olmasına rağmen sektördeki diğer firmalara A-320 serisi uçaklarda hizmet vermiştir ve bununla da kalmayıp teknik danışmanlık hizmeti vererek alanında uzmanlığa erişmiştir. Onur Air, sivil havacılık sektöründe Türkiye’nin en köklü firmalarından bir tanesidir. Bununla birlikte EN9110:2010 Kalite ve Standardizasyon Belgesi’ne sahip olan Türkiye’nin ilk ve tek havayolu kuruluşudur.

Onur Air, misyon olarak Türk Sivil Havacılığı’nın lider kuruluşu olmayı kendisine amaç edinerek, hizmet kalitesi, uçuş güvenliği, dakik ve ekonomik hizmet gibi hizmet politikalarını önde tutarak müşteri memnuniyetini sürekli artırmayı amaçlamıştır. Vizyon olarak ise Türkiye Havacılık sektöründe her zaman ilklere adını yazdırmayı hedef edinmiştir.

Onur Air Ucuz Uçak Bileti

Onur Air uçak bileti tüm havayolu bilet satış noktalarında ve online havayolu bileti satış sitelerinde mevcuttur. Onur Air firmasının ülkemize katkısı son derece önemlidir. Ekonomik anlamda ve güvenli uçuş anlamında Türkiye’nin havacılık sektörüne önemli katkıları bulunmuştur. İstihdam olarak da personel sayısını günden güne sürekli artırarak ülkemize katkı sağlamıştır. OnurAir kuruluşundan günümüze kadar olan süreçte sürekli büyüme ve gelişme gösteren bir firma olarak, uçak filosu kapasitesini günümüz tarihiyle 23’e ulaştırmıştır. Günümüzde 23 uçak filosuyla, 20 ülke 80 noktaya sefer düzenlemekte ve yurt içinde 15 noktaya sefer düzenlemektedir.

onur air uçak bileti ile ilgili aramalar

pegasus
thy uçak bileti
ucuz uçak bileti
onur air uçak bileti sorgulama
onur air ucuz uçak bileti
onur air uçak bileti iptali
türk hava yolları uçak bileti
onur air uçak bileti rezervasyonu