uçak bileti

OnurAir Havayolları, 1 Kasım tarihi ile 26 Mart tarihleri arasında iç hat seferlerine bağlı uçak biletlerini 39 TL, dış hat seferlerine bağlı uçak biletlerini ise 39 dolardan satışa sundu. İndirim kampanyasının ardından OnurAir Havayolları internet sitesine ve ucuz, kaliteli biletin merkezi TrUcakBileti.com sitelerimizde erişim sıkıntısı yaşandı.
OnurAir Havayolları, 19 Ekim tarihi itibariyle bu indirim kampanyasını başlattı. “Siz hayallerinizi sınırlamayın diye biz fiyatları sınırladık” afişesiyle kampanyayı duyuran OnurAir Havayolları, 1 Kasım 2015 tarihi ile 26 Mart 2016 tarihleri arasındaki seferleri arasında yurtdışı uçuşları her şey dahil 39 Dolar, yurtiçi uçuş seferlerinin biletlerini ise her şey dahil 39 TL’den satışa sundu. Kampanya boyunca 250 bin koltuk bu fiyatlardan satılacak. İndirim kampanyasından faydalanmak için hemen uçak bileti almak gerekiyor ayrıca kampanya satış tarihleri 19 Ekim ile 28 Ekim arası, kampanya uçuş tarihleri ise 1 Kasım ile 26 Mart tarih aralığı olarak belirlendi.
OnurAir Havayolları’nın 19 Ekimde satışa açtığı indirimli uçak bileti fiyatları duyanlar bilet almak için sitelerimize adeta hücum ederek yüklendi. Aşırı ilgiden ve yoğunluktan dolayı internet sitelerimize dahi erişimde güçlük ortaya çıkarken saniyede 1500 ziyaretçinin siteye girmek istemesi nedeniyle oluşan sıkıntıların giderilmesi için OnurAir yetkililerinin de çaba gösterdiği öğrenildi.
OnurAir Havayolları indirimli biletlerinden faydalanmak için web sitemiz üzerinden sorgulama yapabilir, biletlerinizi sitemiz üzerinden güvenle temin edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

OnurAir'de Ucuz Bilet Yoğunluğu | tr uçak bileti