Yetiskin (+13) :
Yön :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pegasus Uçak Bileti Sorgulama ve Satın Alma

Pegasus Uçak BiletiPegasus havayolları şirketi uygun fiyatlı taşımacılık kavramına gösterdiği önemle 1990 yılında Aer Lingus, Silkar Yatırım ve Net Holding ortaklığında İstanbul’da kurulmuştur. 1990 yılı Mayıs ayında ilk uçuşunu gerçekleştirenPegasus 2005 yılı Ocak ayında ESAS Holding tarafından satın alınmıştır. Pegasus Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerekSabiha Gökçen Havalimanı’nı ana üs olarak seçmiştir.  20 yıllık başarılı geçmişi ile Türkiye’nin önde gelen havayolu firmaları arasında yer alan Pegasus iki uçakla başladığı filosunu günümüzde 43 uçağa kadar geliştirmiştir. Ağını her geçen gün geliştirenPegasus şirketi Türkiye’den 24 ülkede toplamda 52 noktaya seferler gerçekleştirmektedir.

İç ve dış hatlarda seferler düzenleyen Pegasus iç hatlarda Ankara, Antalya, Adana, Bodrum, Diyarbakır, Dalaman, Elazığ, Hatay, Gaziantep, İzmir, İstanbul, Konya, Kayseri, Malatya, Mardin, Sivas, Samsun, Şanlıurfa, Van ve Trabzon’a seferler düzenlemektedir. Dış hatlarda ise Amsterdam, Atina, Almatı, Berlin, Basel, Beyrut, Bükreş, Brüksel, Düsseldorf, Donetsk, Erbil, Kopenhag, Kharkiv, Köln, Krasnodar, Londra, Lefkoşa, Milano, Marsilya, Münih, Piriştina, Paris, Roma, Stockholm, Stuttgart, Tiflis, Tahran, Viyana, Üsküp ve Zürih kentlerine tarifeli olarak uçuş seferleri düzenlemektedir.

Pegasus Ucuz Uçak Bileti

”Low cost modeli” uygulamalarını havayolunda hayata geçirerek Türkiye’de bir ilke imza atmayı başaran Pegasus uçuş güvenliği ve teknoloji alanında da ”High Cost” yatırımları ile konuklarına daha iyi hizmetler sunmayı hedeflemektedir. Pegasus aynı zamanda dünyadaki 582 havayolu firması arasında simülatör sahibi %10 şirket arasında da yerini almıştır. Ayrıca geniş filosuna çift yönlü data aktarımını sağlayan Wireless Groundlink End to End Network Solutions sistemini de ekleyen dünyadaki ilk havayolu şirketi olmuştur.

Yurt içi seferlerinde 20, yurt dışına ise 32 noktaya seferler sunan Pegasus ayrıca sektörde bulunan diğer havayolu şirketlerine de bakım servisi hizmetleri mürettebat, pilot ve teknik eğitimler de sağlamaktadır. Türkiye’nin ve dünyanın seçkin havayolu firmaları arasında yer alan Pegasus uçak bileti tüm havayolu uçak bileti satış noktalarında bulunmaktadır.

pegasus uçak bileti ile ilgili aramalar

onur air
pegasus uçak bileti fiyatları listesi
ucuz uçak bileti
pegasus uçak bileti sorgulama
pegasus uçak bileti satış noktaları
pegasus uçak bileti al
sun express uçak bileti
pegasus uçak bileti değiştirme