uçak bileti

Pegasus Hava Yolları ülkemizin saygın havayolları şirketlerinden biridir. 2005 yılında Şevket Sabancı ve ailesine ait olan Esas Holding tarafından satın alınan Pegasus Hava Yolları aynı yılın Kasım ayında tarifeli iç hat seferlerini başlatarak Türkiye’de faaliyet gösteren dördüncü havayolu şirketi olma şerefine nazil olmuştur.

Her yıl ülkemizdeki havacılık pazarının da büyümesi ile doğru orantılı olarak büyümesini arttıran Pegasus Hava Yolları ülkemizin önde gelen hava yolu firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Uyguladığı düşük maliyetli hava yolu modeli ile müşterilerine ucuz uçak bileti sunan Pegasus Hava Yolları sektörde önemli bir yer edinmiştir. Uyguladıkları ucuz uçak bileti uygulamasına rağmen kaliteden ödün vermeyerek müşterilerine konforlu ve güvenli bir uçuş deneyimi yaşatmayı sağlamıştır. Bir çok insan Pegasus Hava Yollarının uçak bileti kampanyaları sayesinde ilk uçak seyahati deneyimini yaşamıştır. Hala binlerce insan ilk uçuşlarında ucuz uçak bileti ve yüksek uçuş güvenliği sağlayan Pegasus Hava Yolu uçaklarını tercih etmeye devam etmektedir.

Ayrıca Pegasus Hava Yolları uçakları Türkiye’nin zamanında kalkış alanında en iyi karnesine sahip uçaklarıdır. Bu konuda büyük özen gösteren firma bu sayede müşterilerine güven aşılayarak müşterilerinin randevularına ya da işlerine geç kalmamasını sağlamaktadır.

Pegasus Hava Yolları uçak bileti ve baçta Thy uçak bileti olmak üzere diğer firmalar uçak biletlerine sitemiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pegasus Havayolları İle Güvenli ve Uygun Fiyata Uçuşlar | tr uçak bileti