Uçuş yapmak üzere önceden biletlerini almış ve seyahat etmek istedikleri koltuk rezervasyonunu yaptırmış yolcularımızın hava alanına gelmeden önce mobil ağlar üzerinden ve internet üzerinden check in işlemlerini yapabilmelerini sağlayan bir hizmettir. Online check in işlemleriniz uçağınızın kalkış saatinden 24 saat önce başlar ve kalkış saatine 90 dakika kalıncaya kadar devam eder. Ayrıca sizler için havalimanlarımızda özel olarak hazırlanmış check in bankolarında da check için işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Online check in hizmetinden biletini önceden satın almış rezervasyonlu olan tüm yolcularımız faydalanabilmektedir. Fakat code-share uçuşlar için online check in yapılamamaktadır.

Pegasus Online Check İn Avantajları

online_checkin_thy_anadolujet_pegasusSeyahatleri Pegasus hava yolları ile başlayıp anlaşmalı olarak devam eden yolcularımız seyahet süreleri boyunca gidecek oldukları son havalimanına kadar check in yapabilme özgürlüklerine sahiptirler.  Online check in’ininizi gerçekleştirdikten sonra havaalanına geldiğinizde eslim etmeniz gereken bagajınız var ise havalimanlarında bulunan bagaj teslim ya da online check in bankolarına başvurmanız gerekmektedir. Eğer fazla miktarda bagaja sahip olan yolcularımız varsa yapacak oldukları ödeme işlemlerinin süresini de göz önüne alarak havalimanında beklenilen vakitten biraz daha önce havalimanlarında bulunmaları gerekmektedir.

Bu vakitler uçuşunuzun kalkış saatine göre dış hatlar için 60 dakika, iç hatlar için ise 45 dakika kala check in işlemlerine kapatılmaktadır. Bunun için belirtilen vakit süreleri içerisinde işlemlerinizi gerçekleştirerek sizlerde Pegasus online check in hizmetlerinden kolaylıkla faydalanın. Online check in bankolarının bulunmadığı havalimanlarında ise business class kontuarından faydalanılmaktadır. Bagajları olmayan ve biniş kartlarını basmış yolcularımız ise güvenlik kontrolünden geçerek doğrudan uçuş kapısına doğru yol alabilirler.

Online check ın hizmetleriniz tamamlandıktan sonra koltuk numaranızı değiştirmek isterseniz son ekranda yer alan online check ın sayfasından yer değiştirme bağlantısına tıklayabilir ve istediğiniz değişikliği sorunsuz bir şekilde kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Online check in yaptığınız vakit tüm iç ve dış seferlerimiz için kalkış saatinden en geç 15 dakika önce uçuş kapısında bulunmanız gerekmektedir. Şimdiden keyifli uçuşlar dileriz.

Thy Online Check İn

AnadoluJet Online Check İn

Pegasus Online Check İn

SunExpress Online Check İn

Atlasjet Online Check İn

OnurAir Online Check İn

BoraJet Online Check İn

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir