uçak bileti

Rekabetin her geçen gün arttığı havacılık sektöründe, şirketler daha fazla uçak bileti satışı yapabilmek, daha fazla yolcu çekebilmek adına kampanyalarla insanları cezbetmeye çalışıyorlar. Bugün yeni bir kampanya haberiyle birlikte sizlerleyiz. Pegasus Airlines yurt dışı hatlara yönelik yaptığı kampanyasıyla yolculardan ilgi beklemektedir.

Ucuz uçak bileti bulabileceğiniz sitemizde sizlere kampanya haberlerini vermeye devam ediyoruz. Uçak bileti almadan önce bloğumuza göz atmanız her zaman hatırlattığımız gibi sizlerin menfaatine olacaktır.

Kampanyamızın detaylarına gelecek olursak; Pegasus Airlines firması 2 Temmuz 2015 ve 3 Temmuz 2015 tarihlerinde 15 Eylül 2015 ve 15 Aralık 2015 tarihleri arasına yönelik alınacak biletlerde %30 indirim sağlamaktadır. Bu tarihler arasında bilet alacaklara tavsiyemiz ellerini çabuk tutmalarıdır.

Kampanya aynı zamanda Pegasus Plus kart sahipleri ve Plus üyelerine %30 değil %40 indirim sağlıyor.

Kampanya yalnızca 2-3 Temmuzda alınan 15 Eylül ve 15 Aralık tarihleri arası için alınan biletlerde geçerlidir.

Biletler sadece ekonomi sınıfına yöneliktir. Avantaj ve Bussines class sınıflarını kapsamamaktadır.

Yurt dışında bazı şehirleri şirket kampanya dışında tutmuştur. Kıbrıs, Bükreş, Atina, Sofya, Ürgüp, Saraybosna gibi şehirler kampanya dışında tutulmuştur.

Uçak bileti iptali ve değişimi konuları standart bilet usülleri geçerli olacaktır.

Uçak bileti sorgulama yaparak indirimli biletlerinize sitemiz üzerinden erişebilirsiniz, elinizi çabuk tutmanızda yarar var. İyi uçuşlar dileriz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pegasus Yurt Dışı Bilet Kampanyası | tr uçak bileti