2012 yılına gelmemize rağmen halen uçak bileti fiyatları istenilen düşüklükte değil. Bu durum insanları promosyon uçak bileti bulmaya yöneltiyor. Promosyon uçak biletinin tanımını basitçe şu şekilde yapabiliriz. Eğer bir yerden bir yere giderken otobüs fiyatı ile uçak bileti fiyatı arasında pek bir fark yoksa ı bilete promosyon uçak bileti diyebiliriz.

Promosyon Uçak Bileti Nedir

Promosyon Uçak Bileti Nedir

Promosyon uçak bileti ilk bakışta son derece cazip gelse de aslında üzerine biraz düşündüğümüzde bazı eksik yönleri de bulunmakta. Örneğin promosyon uçak bileti satın almak için uçuş tarihinizden 1 ay önce gibi bir zamanda ödeme yapmış olmanız gerekiyor fakat 1 ay sonrası içim kim garanti verebilir ki? Acil bir işiniz çıkabilir veya seyahat tarihlerinizi değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bu durumlarda promosyon uçak biletleri göçüyor diyebiliriz. Çünkü çoğunun iade edilmesi veya tarihlerinde değişiklik yapılması mümkün değil. Bu durumda paranızın yanması içten
bile değil. Aslında biraz üstüne düşünerek buna da bir çözüm bulabiliriz. Örneğin gidiş uçak biletimizi promosyon, geliş uçak biletimizi normal alırsak riskli seyahatlerimizde tedbir almış olabiliriz.

Web sitelerini takip etmek, havayolu firmalarının fiyatlarını karşılaştırmak ve en önemlisi uçak bileti kampanyalarını takip etmek size promosyon uçak bileti sayın almanızda yardım edebilir.

En güncel  ve anlık fiyatları  ücret kurallarını kontrol etmek ve sizlere sunulan en ucuz uçma keyfini  bizlerle yaşamanız için iletişim bilgilerinizi bize ulaştırabilirsiniz.

One Response to Promosyon Uçak Bileti Nedir?
  1. simetri promosyon 14 Aralık 2012 at 10:56 Cevapla

    böyle bi hizmet veriyo olmanız çok iyi bence. ve benim bunu yeni görüyo olmamda bi o kadar acı 😀 5 tane erken rezervasyon bileti yaktıktan sonra …


[top]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir