Anadolu Jet Bagaj Bilgisi

1. Bagajımı gideceğim son noktaya kadar gönderebilir misiniz?
Evet, bunu yapmak mümkündür. Biletinizde görünen yolculuğunuzun haricinde bir yolculuk yapacaksanız, bunu havaalanında bulunan görevliye check-in işleminizi yaptırmadan önce, bildiriniz. Bagajlarınızı o ülkenin gümrük kuralları gereği, son varış noktasında alıp alamayacağınızı transit noktasında sorunuz.

2. İndiğim noktada bagajım çıkmazsa ne yapmalıyım?
Kayıp Eşya Bürolarına başvurunuz. Burada size verilecek olan “Bagaj Aksaklık Formu”nu saklamayı unutmayınız. Bagajınızın durumunu web sitemizden takip edebilirsiniz.

3. Serbest bagaj taşıma hakkım ne kadar?
Tüm yolcularımız için bagaj taşıma hakkı: 15 kg.

4 Fazla bagajım için ne kadar ödeme yapmalıyım?
Seyahatinize göre değişkenlik gösterir. Daha fazla bilgi almak için, uçuşunuzdan önce size en yakın THY Satış Ofisimize başvurunuz.

5. El bagajı taşınmasına ilişkin kurallar nelerdir?
Uçuşlarımızda sadece bir adet el bagajı taşıyabilirsiniz. El bagajınızın boyutları 23x40x55 cm ve maksimum ağırlığı 8 kg olmalıdır. Kabin bagajınızda tehlikeli, delici, kesici aletler taşımayınız (tabanca, bıçak, makas vb.). Aksi takdirde güvenlik kontrolünde bunlar sizden alınacaktır. El bagajınızın içine ve dışına, üzerinde isminizi ve adresinizi belirten etiketler yapıştırınız. Check-in sırasında el bagajınızı etiketlenmek üzere görevlimize gösteriniz.
İnternet check-in veya self check-in yaptırmanız durumunda kabin bagajı etiketlerinizi biniş kapısındaki personelimizden temin edebilirsiniz. Etiketsiz bagajlar uçağa alınmayacaktır.
Anadolu Jet Uçak Bileti

Bu soruyu Cevapla