Bilet iptal olursa ödediğim parayı geri alabilir miyim

EĞER BİLETİ İPTAL EDERSINIZ HİZMET BEDELINI ALAMAZSINIZ.SADECE HAVAYOLUNDAN KAYNAKLANAN NEDENLERDE DOLAYI SEFER IPTALI GİBİ DURUMLARDA HİZMET BEDELI GERİ ALABILIRSINIZ.
Havayolları kuralları gereği; Eğer biletinizi keyfiyen iptal ettirmek istediğinizde hizmet bedelini iade alamazsınız..Fakat uçuşunuz, havayolundan kaynaklanan sebeplerle veya hava şartlarına istinaden iptal olur ise hizmet bedelinizi iade alabilirsiniz..
Tr Ucak Bilet, satış işlemi tamamlandıktan sonra bilet ücretini ilgili firmaya ödemektedir. Gizlilik ve Kullanım Şartlarında da belirtildiği üzere iptaller ve ertelemeler, ilgili firmanın inisiyatifindedir ve olası iade işlemleri firma tarafından gerçekleştirilecektir.
Ancak, sorumluluk firmada olmakla birlikte, Tr Ucak Bilet bu tür durumlarda kullanıcılarını iptal ve ertelemelerden haberdar etmek için kullanıcıların verdiği iletişim bilgileri doğrultusunda azami gayret gösterecektir.
İptal ve erteleme durumlarında bilgi almak için lütfen Tr Ucak Bilet ile irtibata geçiniz.
İlgili firmalarla yapılan anlaşmalar kapsamında tarihi geçmiş olan etkinliklerle ilgili bilet iadesi işlemleri Tr Ucak Bilet sorumluluğu dışındadır.
Bilet iadesi işlemleri tamamen ilgili firmaların inisiyatifindedir ve bu tür taleplerde firmayla bağlantıya geçilmesi gerekmektedir.
 

Bu soruyu Cevapla