Uçakta CD player ya da laptop bilgisayar kullanabilir miyim?

Tem

30

2012

Uçakta CD player ya da laptop bilgisayar kullanabilir miyim?

Kategori: Uçak Bileti Yazar: [3 Grey Star Level]
Yorum #1

Atlasjet: Uçakta CD Player ya da laptop bilgisayar kullanabilir miyim?

Havacılık kuralları gereği, kalkış ve iniş esnasında hiçbir elektronik aletin kullanılmaması gerekmektedir. Uçuş esnasında ise dizüstü bilgisayar, Gameboy, CD-Player, Video camera gibi aletlerin kullanımına izin verilmiştir.
Ancak cep telefonları, tüm alıcılar, CD-ROM yazıcılar ve tüm kaydetme özelliği olan aletlerin kullanımı uçuş sırasında kesinlikle yasaktır.

Answers Yorum Yapan: Mehmet ali köse [ Grey Star Level]
Yorum #2

Elektornik cihazlarin yaydigi dalgalar nedeni ile elektirikli cihazlarin acik tutulmasi yasak ama teknoloji ilerledikce bu sorunda kalkiyor. Yakinda ucarken internete girip telefonla bile konusabilicez.
Ama inis ve kalkislarda kullanmamizi istemedikleri elektronik cihazlarin asil sebebi ise ucagin ani bir harakette elimizdeki cihazin havaya ucup bizlere zarar vermesi. Kurallara uyalim, hem kendi sagligimiz icin hemde baskalarinin.

Answers Yorum Yapan: Mehmet ali köse [ Grey Star Level]

Bu Soru Hakkında Yorum Yapın

Yorum yapabilmek için Giriş yapmalısınız.

Kayıtlı üye değilseniz Kayıt Ol »

TR Uçak Bileti

TR Uçak Bileti.com olarak uçak biletleri hakkında merak ettiğiniz bütün soruların cevaplarını burada bulabilir merak ettiğiniz soruları soru cevap bölümümüzden sora bilirsiniz ve sorulan sorulara cevap verebilirsiniz.

Online Ucuz Uçak Bileti

TR Uçak Bileti Türkiye'nın en büyük online uçak bileti satış portalıdır. TR Uçak Bileti bir çok konuda hizmet vermektedir tüm hava yollarının düzenlemiş olduğu kampanyaları burada takip edebilir kampanyalar hakkında görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. 444 2 302 canlı destek hattımızdan merak ettiğiniz bütün sorulara cevap bulabilir ve uçak bileti satın alabilirsiniz. Portalımızın Online Ucuz Uçak Bileti Satış sayfasından rahatlıkla uçak bileti satın alabilirsiniz.

Star Points Scale

Earn points for Asking and Answering Questions!

Grey Sta Levelr [1 - 25 Grey Star Level]
Green Star Level [26 - 50 Green Star Level]
Blue Star Level [51 - 500 Blue Star Level]
Orange Star Level [501 - 5000 Orange Star Level]
Red Star Level [5001 - 25000 Red Star Level]
Black Star Level [25001+ Black Star Level]