Yetiskin (+13) :
Yön :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sun Express Uçak Bileti Sorgulama ve Satın Alma

Sun Express Uçak BiletiAntalya Türkiye merkezli bir havayolu şirketi olan SunExpress havayolu şirketi 1989 Ekim ayında kurulmuş, 1990 Nisan ayında ise Antalya’dan Franfurt, Almanya’ya ilk charter uçuşunu düzenlemiştir. Türk Hava Yolları ve Lufthansa şirketleri tarafından kurulan SunExpress‘in Lufthansa hisseleri 1995 yılında Condor Havayolları’na devredilmiştir. Böylelikle SunExpress havayolu şirketinin %50’si Türk Hava Yolları’na, %50’si ise Thomas Cook Hava Yolları’na ait olmuştur. SunExpress Türkiye’de ilk kez Almanya’nın önemli şehirlerine Anadolu’dan tarifeli olarak seferler düzenlemiştir. Bununla birlikte 2011 yılında ise Almanya merkezinde SunExpress Deutschland isimli ikinci şirket kurulmuştur.

SunExpress İzmir’de açtığı 2. merkezi ve İzmir’den Anadolu şehirlerine aktarmasız olarak havayolu taşımacılığı sunan ilk firma olmasının yanı sıra Türkiye’nin birçok şehrine İzmir’den seferler düzenlemektedir. Almanya’da kurduğu ”SunExpress Almanya” firması ile birlikte Mısır’ın Kızıl Deniz Bölgesi, İspanya’nın Kanarya Adaları ve Girit ve Rodos gibi Yunan adalarına da seferler düzenlemeye başlamıştır. 2012 yılında Frankfurt Hahn, geçtiğimiz yıl Alanya-Gazipaşa, Tunus, Bremen, Strazburg ve bu yıl ise Konya, Lyon, Paris, Nantes ve Kopenhag kentlerini uçuş ağına eklemiştir.

SunExpress Ucuz Uçak Bileti

SunExpress havayolu firması 2014 verilerine baktığımızda 2014 yaz tarifesinde Türkiye-Almanya uçuşlarında haftada 1020’nin üzerinde tarifeli ve charter uçuşlar gerçekleştirdiği gözlemlenmiştir. SunExpress uçak bileti kampanyaları da müşterilerine birçok avantajlar sağlamaktadır. Bununla birlikte yolcular kablolu bağlantı sayesinde akıllı telefonlar ve tabletleri ile rahat ve konforlu bir yolculuğun da keyfini çıkarabilmektedir. Misafirlerine sunduğu yeniliklere her geçen gün bir yenisi daha ekleyen SunExpress eğlencede yeni bir konsept olarak merkezi İrlanda’da yer alan Media in Motion ile gerçekleştirmiş olduğu işbirliği ile Kablosuz Eğlence Sistemi sunmaktadır. Kablosuz ağ sayesinde yolcular film izleme, oyun oynama, dergi ya da gazete okuma gibi hizmetlerden faydalanarak keyifli bir yolculuk yaşamaktadır.

sun express uçak bileti ile ilgili aramalar

sun express
sunexpress uçak bileti sorgulama
onur air
thy
ucuz uçak bileti
pegasus uçak bileti
sunexpress uçak bileti rezervasyon
sunexpress uçak bileti değiştirme