uçak bileti

thy-ucak-bileti

Ülkemizin ilk havayolu ulaştırma şirketi olan Türk Hava Yolları bugün Dünya’da tam 268 noktaya uçuyor. Ulu Önder Mustafa Kemal’in kurduğu bu havayolu iştiraki şu sıralar dünyanın en büyük havayolu firmalarından birisi durumunda…

Dünyanın en büyük havayolu firmalarından olan Türk Hava Yolları (THY) da ramazanda kampanya yapmayı unutmadı. THY Uçak Bileti fiyatlarında yurt içi uçuşlar için ramazana özel indirimler yaptı. Ramazan ayında uçakla seyahat etmek isteyen tüm ziyaretçileri için yurt içi uçuşları 99 TL olarak belirleyen firmanın uçak bileti sorgulama işlemlerini sitemiz üzerinden de yapabilirsiniz.

Uçak bileti alırken hemen hemen hepimiz bilet fiyatlarının ucuz olmasını ister bilet arayışlarında da ucuz uçak bileti şeklinde aramalar yapar. Siz de eğer ucuz bir şekilde uçmak istiyorsanız; Türk Hava Yolları’nın 99 TL’lik ramazan kampanyası tam da size göre olacaktır.

Uçak bileti sorgulaması yaparken, firma Ekonomi Promosyon, Ekonomi ve Bussiness bilet seçeneklerinden 84 TL’lik Ekonomi Promosyon biletini seçerseniz bu uçuş vergileriyle birlikte size 99 TL gibi bir fiyata gelmiş olacaktır.

THY uçak bileti aldığınızda check-in işleminizi de internet üzerinden online olarak yapabileceksiniz. Tek yapmanız gereken uçuştan bir saat kadar evvel havaalanından bulunarak uçuş öncesi hazırlıklarınızı tamamlamanızdır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

THY Ucak Bileti Ramazan Kampanyası | tr uçak bileti