uçak bileti

Türk Hava Yolları uluslararası bilinirliği en çok olan şirketlerimizden biridir. Ülkemizin bayrak taşıyıcı yani milli havayolu şirketimiz olan Türk Hava Yolları geniş dış uçuş ağıyla da dikkat çekmektedir.

Türk Hava Yolları son zamanlarda özellikle spor alanlarında sponsorluk faaliyetlerini arttırarak Dünya çapında bilinirliliğini arttırma yoluna gitmektedir.

Özellikle Barcelona ve Manchester United sponsorlukları ile dünya çapında dikkat çekmiş ve artık büyük sektörde büyük oyuncu olduğunu göstermiştir Milli hava yolu şirketimiz Türk Hava Yolları bu iki dünya çapında büyük kulübün yanında Borissia Dortmund, Shakhtar Donetsk gibi iki şampiyonlar ligi seviyesinde kulüp ile de sponsorluk anlaşmaları yapmıştır.

Bunların yanında Türk Hava Yolları yönetimi basketbol sporuna da ilgi göstermektedirler. Avrupa’nın en üst düzey basketbol organizasyonu olan Avrupa Ligi’nin ( Euro league ) adı son senelerde Türk Hava Yolları’nın isim sponsorluğu ile Turkish Airlines Euro League olmuştur. Bu faaliyetleri ile Avrupa piyasasında bilinirliğini arttırarak Avrupa havayolu şirketleri arasında ilk üçe girmeyi hedefleyen şirket bunu başarmıştır.

THY ayrıca dünya çapında yayınlanan reklamlarında Lionel Messi, Kobe Bryant, Caroline Wozniacki gibi dünya sporunun zirvesindeki sporcuları kullanarak dünya çapında bir havayolu şirketine dönüşmüştür.

Sitemizde yapacağınız uçak bileti sorgulama sayesinde THY uçak bileti imkânlarına rahatlıkla erişebilirsiniz. Ucuz uçak bileti sağlayarak THY kampanyalından faydalanabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

THY Sponsorlukları | tr uçak bileti