Türk Hava Yolları, her yıl bir çok farklı dönemde çeşitli kampanyalar yapmakta. Şuan içerisinde bulunduğunuz 2014 Ekim THY Kampanyaları da bu bağlamda aktif olarak devam eden imkânların başında yer alıyor. Peki, nedir bir kampanyalar?

İlk olarak 59 TL uçak bileti seçenekleri göze çarpıyor. Örneğin Bodrum – İstanbul arası bir uçak bileti satın almak istediğiniz de, vergiler hariç 59 TL gibi bir otobüs biletinden çok daha ucuz fiyatlandırma seçeneklerini görüyorsunuz. Üstelik bu durum sadece Bodrum – İstanbul için değil, Türkiye’nin bir çok farklı seferi için geçerli durumda.

Takip Etmek ve Önceden Almak

Tabii bu şekilde aktif ve bir hayli etkili kampanyaların olması, otobüsten daha uygun fiyatlar ile uçağa binme olanağının sunulması, insanların bu fırsatı kısa süre içerisinde değerlendirmesine neden oluyor. Sizler de bu tür durumlardan faydalanmak istiyorsanız, ilk olarak güzergahınız için THY üzerinden bilet fiyatlarını takip etmeniz gerekir. Bunun yanı sıra, en azından 1 ay kadar öncesinden gideceğiniz güzergah için bilet sorgulamanız çok önemlidir. Zira süre azaldıkça, kampanya olarak sunulan biletlerde kısa süre içerisinde tükenmiş oluyor.

Sizler de şuan Ekim ayı içerisinde bir çok aktif olarak kullanılan güzergah için geçerli olan 59 TL ücretini değerlendirebilir, biletinizi satın alabilirsiniz erkenden. Ayrıca bazı günler ve seferler için 69 – 79 TL gibi ücretlerle de bilet sunumları kampanyalı olarak mümkün durumda. Hemen şuan sitemizden de sorgulama yaparak görebilirsiniz detaylı ücret bilgilerini.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir