uçak bileti

Dünyada en fazla noktaya uçan havayolu şirketlerinden biri olan Türk Hava Yolları 2012 yılında oluşturduğu, daha çok küresel bazda hizmet veren wingo uygulaması ile Türk Hava Yolları’nın uçuş kampanyalarını ve ucuz uçak bileti fırsatlarını duyurmaktadır.

Wingonun maskotu çok titiz bir çalışmanın ardından seçilmiştir. Araştırmaların gösterdiğine göre, havada en fazla kalabilen kuş olan yaban kazı wingo uygulamasının maskotu olarak seçilmiştir.

Hafızalarımız zorlarsak wingo maskotu olan yaban kazı 2012 yılında Türk Hava Yolları’nın 200’e yakın ülkede yayınlanan reklam filminde de kullanıldığını hatırlayabiliriz.

Türk Hava Yollarının bir tanıtım atağı olarak, Türk Hava Yolları alt kuruluşu olarak kurulan wingo, özellikle şirketin yurt dışı kampanyalarını ve THY uçak bileti fırsatlarını duyurmada kullanılıyor.

Wingo uygulaması sayesinde duyurulan Türk Hava Yolları kampanya ve ucuz uçak bileti avantajlarını sitemizden takip ederek THY ucuz uçak bileti ne ulaşmanız kolaylaşacaktır. Uçak bileti sorgulama ekranından çok basit bir şekilde karşılaştırmalı olarak uçak bileti sorgulama işlemi yaprak size en uygun uçak bileti fırsatlarına ulaşabilir ve uçuş keyfinizi ucuza getirebilirsiniz.

Türk Havayolları kampanya ve avantajlı fırsatları her daim, güncel olarak sitemizde bulunmaktadır. Ucuz uçak bileti için hiç boşa arayışa girmeyin yapacağınız çok basit. Sadece THY’nin değil bütün firmaların uçak bileti fırsatlarını ayağınıza getiriyoruz. Ayağınız uzatın ve sitemizden yararlanmanın rahatını yaşayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

THY Wingo Kampanyaları Sitemizde | tr uçak bileti