uçak bileti

Dünya ulaşım trendleri de dünyanın kendisi gibi değişiyor. Kara yolu ulaştırmacılığı yerini hava yolu ulaştırmacılığına bırakıyor. Hal böyle olunca havayolu firmaları da dünya pazarında kendilerine yer arıyor. Neyse ki bizim göğsümüzü kabartmayı başaran yerli bir firmamız var; hem de 1923’ten beri Atatürk’ün kurduğu Türk Hava Yolları ulusal havayollarında Turkish Airlines olarak bir dünya markası haline gelmiş durumdadır. Birçok alanda sponsorluklarını, ortaklıklarını gördüğümüz firma adını Dünyada herkese duyurmuş ve vizyonunu küresel bir çapa çıkarmış bulunmaktadır. Hali hazırda bugün yaklaşık 270 şehre modern uçaklarıyla yolcu taşıyan firma; güler yüzlü binlerce personeliyle uçaklarında ve THY uçak bileti satış noktalarında misafirlerine hizmet vermektedir.

Yurt dışı ve yurt içi uçuşlarda rahatlıklar uçak bileti alabileceğiniz firma çeşitli sıklıklarla ucuz uçak bileti promosyonlarıyla misafirlerine kolaylıklar sağlamaktadır. Bu ucuz bilet ayrıcalıklarından faydalanmak için sitemizden uçak bileti sorgulama yaparken promosyonlu biletleri seçmeniz yeterli olacaktır.

Şu günlerde hazzını ve sevincini yaşadığımız birlikteliğimizi ve beraberliğimizi daha çok arttıran, manevi dünyasıyla herkesi büyüleyen ramazan günlerinde de Türk Hava Yolları misafirlerinin yüzünü güldürerek yurt içi uçuşlarında tek fiyat tarifesi uygulamaya koyulmuştur. İstanbul’dan tüm illere yapılan uçuşları 99 TL olarak sabitleyen firma, bunun yanı sıra yeni açılan hava alanlarına uçuşlarını da 59 TL olarak belirlemiştir.

THY uçak bileti alabileceğiniz sitemizden bu firmanın ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Turkish Airlines Ayrıcalıklı Dünyası | tr uçak bileti