uçak bileti

Dünya çapında bir havayolu şirketine dönüşen milli havayolu şirketimiz Türk Hava Yolları uçuş ağını genişletmeye devam ediyor. İstanbul’dan Dünya’nın birçok noktasına direkt ve aktarmalı uçuşlar düzenleyen Türk Hava Yolları İstanbul uçuşlarındaki Sabiha Gökçen Hava Alanı tercihini de büyütmeye devam ediyor.

Dünyanın ilk kadın savaş pilotu ve ilk Türk kadın savaş pilotu olan milli gururumuz Sabiha Gökçen’den adını almış olan Sabiha gökçen Hava Alanı İstanbul havayolu trafiğindeki önemini ve yolcu taşıma miktarını her geçen gün arttırıyor.

Öncelikli olarak Dünyanın incisi diye adlandırdığımız İstanbul’umuzun Anadaolu yakasında ikamet etmekte olanların kullandığı Sabiha Gökçen Hava Limanı Türkiye toplam yolcu trafiği istatistiklerine göre 3. Sırada.

Türk Hava Yolları Sabiha Gökçen Hava Alanına artan talebi göz önüne alarak, haftada 7 frekans olacak şekilde, 24 Ağustos 2015 tarihi itibari ile İstanbul Sabiha Gökçen Hava Alanı – Venedik uçuşlarına başladı. Bu yeni hat sayesinde yolcular Venedik uçak bileti temininde daha da rahat olacaklar. Ayrıca Sabiha Gökçen’den yapılan uçuşlar Atatürk Hava Alanına göre daha ucuz uçak bileti imkânı sağlamaktadır.

Anadolu yakasında oturan yolcular artık gönül rahatlığı ile sitemizin thy uçak bileti ekranında uçak bileti sorgulama işlemlerini hallederek ucuz ve güvenli uçak bileti temin edebilecekler. Güvenli ve rahat yolculuklar için sitemiz aracılığıyla THY uçak bileti temin edebilirsiniz.

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türk Hava Yollarından Venedik – Sabiha Gökçen Uçuşları Başladı | tr uçak bileti