uçak bileti

Ülkemizin yükselen seyahat modeli ola havayolu yolculukları gibi ülkemizde hizmet sunan firmalarda yükselen ivmeleriyle kendilerini geliştiriyorlar. Hal böyle olunca havacılık sektörü gelişiyor. Uçak yolculuğu pazarında rekabet artıyor. Rekabetin artması her koşulda tabi ki biz yolcuların işine geliyor. Bol promosyonlar, bol kampanyalar böylece bizlere ucuz uçak bileti fırsatı sunuyor. Bu durumda da uçak bileti alacak olan bizler karlı çıkıyoruz.

Peki, her gün uçak bileti sorgulama yaptığımızda karşımıza çıkan bu firmaları ne kadar tanıyoruz. Tanımaktan bahsetmişken, tanısak ne, tanımasak ne gibi basit bir anlayışla düşünmemiz gerekiyor. Şöyle de bir gerçek var; ülkemizde hala uçak bileti alarak uçakla yolculuk eden sayısı azdır. Bu insanlar elbette bilet alacakları firmaların kuruluşunu, firmanın hangi ülke menşeili olduğunu, kaç yılından beri ülkemizde hizmet verdiğini, ülkemizde ve dünyada kaç noktaya uçtuğunu bilmesi akıllardaki kalite standartlarını belirleme açısından önemli bilgilerdir.

Güzel yurdumuz Türkiye’mizde her geçen gün havayolu taşımacılığı artıyor. Yabancı firmalar ve iştirakler de ülkemizde pazar arayışına girerek yolcu çekmeye çalışmaktadırlar. Bu bilgiler ışığında hiç tanımadığımız firmalarla hiç beklemediğimiz, istemeyeceğimiz hizmetlerle uçmak istemeyiz.

Uçak bileti almadan önce ülkemizde belli başlı hizmet veren; Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Atlas Jet, Onur Air, Pegasus, Sun Express ve Bora Jet gibi havayolu firmalarını araştırmanızı tavsiye ederiz. Biz sizlerin kaliteli hizmet alması ve uçuş öncesi bilinçlerinizi aydınlatmak için fırsat buldukça bu firmaları sizlere tanıtacağız.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye’de Havayolu Firmaları | tr uçak bileti