Uçak bileti ertelenir mi?

Uçak bileti ertelenir mi? Uçak bileti nasıl ertelenir ? gibi sorularınıza bu makalemizde yer vermeye ve detaylı olarak anlatmaya çalışacağız. Uçak biletiniz kampanyalı yani proöosyonlu değilse Türk Hava Yolları firmasında uçuştan 12 saat önce, diğer hava yolu firmalarında ise yine uçuştan 12 saat önce 45 Türk Lirası kesinti ile erteleyebilirsiniz. Ertelediğiniz tarihte aynı fiyattan boş yer varsa ektra fiyat farkı ödemezsiniz fakat fiyatlar farklı ise ertelediğiniz tarihteki fiyat farkını ödemeniz gerekmektedir.

Türk Hava Yolları Bilet Erteleme

Tarifeli uçuş saatinize, 12 saatten fazla bir zaman var ise biletiniz cezasız iptal edilir. Hizmet Bedeli iadesi yoktur. Cezasız değişiklik yapılabilir. Değişiklik işlem ücreti alınır ve olası fiyat farkı tahsil edilir.
Tarifeli uçuş saatinize, 12 saatten az bir zaman kala iptal edildiği takdirde bilet bedelinin %30 ‘u ceza olarak tahsil edilir. Bilet bedeli üzerinden %30 ceza uygulanır. Değişiklik işlem ücreti alınır ve olası fiyat farkı tahsil edilir.
Anadolu jet uçuşları için O ve U sınıfına kesilen biletlerin hiçbir şekilde iptal, iade ve değişikliğine izin verilmemektedir.
THY uçuşları için G ve P sınıfına kesilen biletlerin hiçbir şekilde iptal, iade ve değişikliğine izin verilmemektedir.
Uçuştan sonra bilet iadesi yapılamaz.

Atlasjet Hava Yolları Bilet Erteleme

Tarifeli uçuş saatinize, 12 saatten fazla bir zaman var ise biletiniz cezasız iptal edilir. Hizmet bedeli iadesi yoktur. Cezasız değişiklik yapılabilir. Değişiklik işlem ücreti alınmaz ve olası fiyat farkı tahsil edilir.
Tarifeli uçuş saatinize, 12 saatten az 30 dk fazla bir zaman kala iptal edildiği takdirde bilet bedelinin %30 -u ceza olarak tahsil edilir. Bilet bedeli üzerinden %30 ceza uygulanır. Değişiklik işlem ücreti alınır ve olası fiyat farkı tahsil edilir.
Tarifeli uçuş saatinize, 30 dk az bir zaman var ise biletinizin iptal, iade ve değişikliğine izin verilmemektedir.

ÖNEMLİ UYARI! Türk Hava yolları, Anadolujet ve Atlasjet değişiklik ve iptal şartlarında farklı uygulama başlattığı takdirde güncel uygulama dikkate alınır. Söz konusu güncellemelerin hava yolu tarafından geç bildirilmesinden http://www.trucakbileti.com sitesi sorumlu sayılmayacaktır.

Uçak Bileti Ertelemek İçin Arayın

Thy Uçak Bilet Erteleme Telefon Numarası: (0212) 444 0849

Anadolu Jet Uçak Bilet Erteleme Telefon Numarası: 444 2 538

Pegasus Uçak Bilet Erteleme Telefon Numarası: 0888 288 18 18

Sun Express Uçak Bilet Erteleme Telefon Numarası: 444-0-797

Atlas Jet Uçak Bilet Erteleme Telefon Numarası: 0850 222 0000

Onur Air Uçak Bilet Erteleme Telefon Numarası: 0850 210 6687

Bora Jet Uçak Bilet Erteleme Telefon Numarası:  0850 333 80 60 – 0850 222 26 72

 

uçak bileti erteleme ile ilgili aramalar

uçak bileti tarihini değiştirme

uçak bileti erteleme pegasus

uçak bileti erteleme anadolujet

uçak bileti erteleme sunexpress

uçak bileti erteleme onur air

uçak bileti erteleme atlasjet

 

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir