uçak bileti

Artık uçuş gününden birkaç gün öncesine kadar oldukça uygun fiyatlarla ucuz uçak bileti bulmak mümkün. Eskiden çok daha pahalı, bu yüzden de toplumun az bir kesimi tarafından kullanılabilen uçak seyahati, uçak bileti fiyatlarının düşmesi ile her kes tarafından bütçelerine zarar vermeden kullanılabiliyor.

Uzun yolculuklarda uçak bileti fiyatı ile otobüs bileti fiyatı arasında bazen hiç fark olmazken bazen de 10 – 20 lira arası fark oluyor. Mesela çoğu gün İzmir – İstanbul arası birkaç gün önceden alınacak ucuz uçak bileti 80 – 100 lira arası bulunabilirken, İzmir – İstanbul arası otobüs bilet ise bu rakama yakın olan 75 – 80 lira civarında oluyor. Hatta bazen çok daha 60 – 70 lira gibi çok daha ucuz rakamlara da uçak bileti bulmak mümkün.

Ülkemizde havacılık yatırımlarının artması ve özel havayolu şirketlerinin çoğalmasının uçak bileti fiyatlarının düşmesinde etkisi büyük oluyor. Artık havayolu firmaları sadece birbirleri ile değil otobüs, tren gibi başka ulaşım araçlarını kullanan şirketlerle de rekabet halindeler. Bu durum en çok ucuz uçak bileti bulmak isteyen biz müşterileri memnun ediyor.

Siz de ucuz uçak bileti bularak istediğin yere rahat ve hızlı bir şekilde ulaşmak istiyorsanız, sitemiz aracılığı ile sizlere sunduğumuz imkânlardan faydalanabilirsiniz. Sitemizde havayolu şirketlerinin yaptığı tüm kampanyaları ve ucuz uçak bileti fırsatlarını bulabilirsiniz. Sitemizden ilgili bölümünden yapacağınız uçak bileti sorgulama işlemi ile size uygun biletlere ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ucuz Uçak Bileti Bulmak Artık Daha Kolay | tr uçak bileti