İnternet, bir çok olumlu ve faydalı plâtformun olduğu gibi, sahte satışların yapıldığı sitelerinde yer aldığı büyük bir dünya halinde. Uçak bileti konusunda da bu şekilde sahte satışlar bir hayli fazla. Bizlerde bu konuda özel olarak doğru ve gerçek anlamda uçak bileti satışı yapan bir firma olarak, siz değerli kullanıcılarımızı güncel olarak bilgilendirmek adına her türlü yolu deniyoruz.

Uçak bileti satın alırken, firmanın gerçekten kurumsal bir yapı içerisinde uçak bileti satış yaptığına mutlaka dikkat etmelisiniz. Zira günümüzde uçak bileti satış ekranlarını sahte olarak yapan ve sizlerden sadece kredi kartı bilgilerinizi çalmak maksadı ile uçak bileti sattığını iddia eden bir çok site mevcut.

Kurumsal ve İletişime Uygun Siteler

Örneğin bizim sitemizde özel olarak sunulmuş bir iletişim, destek hattı bulunmaktadır. Bu hattımız sayesinde dilediğiniz an destek alabilir, hangi alt yapı üzerinden uçak bileti satışı yaptığımızı çok rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bu konuda ekibimiz her an sizlere yardımcı olmak ve cevap vermek adına gerekli adımları atmaktadır.

Eğer bu şekilde iletişim sağlayamayacağınız siteler üzerinden alışveriş yaparsanız, en basit hali ile kendinize bir muhattap bulamadığınız adreslerden hizmet almaya kalkarsanız, aldığınız uçak biletinin sahte olma olasılığı oldukça fazla olabilir. Üstelik bunu da uçağa bineceğiniz gün havaalanına gittiğinizde öğrenirsiniz ki buda çok ciddi bir zaman kaybına neden olur sizin açınızdan.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir